logo
Search
Close this search box.
ژنیکوماستی در بدنسازان

ژنیکوماستی در بدنسازی با برترین تکنیک

ژنیکوماستی در ورزشکاران حرفه ای

مصرف استروئیدها شایع‌ترین علت بزرگ شدن پستان‌ها در بدنسازان مرد با فیزیک و هیکل خوب‌می‌باشد. جالب است بدانید امروزه ژنیکوماستی یا بزرگی غیر معمول سینه در بدنسازان مرد معضلی جدی و بسیار شایع می باشد و اکثر ورزشکاران حرفه ای به خصوص بدنسازان را گرفتار خود کرده است.

دلیل ایجاد ژنیکوماستی در ورزشکاران و بدنسازان چیست؟

دلایل مختلفی از ژنتیک گرفته تا بهم خوردن هورمون ها می توانند باعث ایجاد ژنیکوماستی در ورزشکاران شوند اما بیشتر از همه داروهایی با محتوای استروئیدی می تواند باعث شود که افراد دچار درجات مختلفی از ژنیکوماستی شوند. همانطور که می دانید ظاهر سینه در برخی از ورزش ها مانند بدنسازی و رشته های مختلف آن مانند فیتنس یا پاور لیفتینگ بسیار مهم می باشد. ژنیکوماستی می تواند ظاهر سینه این افراد را غیر طبیعی و بزرگ و یا زنانه کند و باعث شود بسیاری از ورزشکاران از ادامه این راه منصرف شوند.

علائم ژنیکوماستی در ورزشکاران


با توجه به اینکه در این افراد بافتی که ایجاد می شود از بافت غددی بیشتری ایجاد شده می تواند باعث ایجاد درد سینه شدید و ناتوان کننده در آقایان شود. البته این درد همیشگی نیست.
توده های ایجاد شده غیر خوشخیم در سینه بدنسازان زیاده شده و این افراد باید عمل ژنیکوماستی انجام دهند.

آیا ژنیکوماستی در ورزشکاران با دارو برطرف می گردد؟


روش های دارویی نمی تواند ژنیکوماستی در ورزشکاران را برطرف نماید. تجربه 15 ساله دکتر مهدی آریانا فوق تخصص جراحی پستان و از معدود جراحان صاحب سبک جراحی ژنیکوماستی در دنیا نشان می دهد که حتی در بعضی مواقع این داروها می تواند خود سبب ژنیکوماستی در آقایان شوند و یا مشکلات بیشتری را ایجاد نماید. بنابراین برای این افراد جراحی راه حلی ایمن مطمعن و بدون بازگشت می باشد.

مصرف-استروئید-و-ژنیکوماستی


اهمیت انتخاب جراح ژنیکوماستی در ورزشکاران حرفه ای

نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه شود این است که پیش از عمل در رابطه با ژنیکوماستی و جراحی که این عمل را انجام می دهد بسیار تحقیق کنید زیرا تکنیکی که دکتر مهدی آریانا برای عمل ژنیکوماستی در ورزشکاران حرفه ای به ویژه بدنسازان انجام می دهد کاملا از ظرافت و حساسیت بالایی برخوردار می باشد و مشکل را به صورت کامل و دقیق برطرف می کند و ساختار نامناسب و سینه زنانه در این افراد را به طور کامل برطرف می کند و چربی که قسمت کمتری از مشکل این افراد را تشکیل می دهد همراه با بافت غددی تخلیه می گردد.
از سایر مزیت هایی که جراح شما در این عمل بسیار به آن توجه می کند، شامل موارد زیر می شود:

  • جلیوگیری از اضافات پوست
  • جلوگیری از افتادگی پوست
  • دفرمیتی
  • بدشکلی
  • جمع شدگی پوست
  • جلیوگیری از ایجاد اسکار نامناسب و ….

سوالات متداول ژنیکوماستی در بدنسازان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط