دکتر مهدی آریانا » جراحی زیبایی شکم » هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

0 / 5. 0

۴ دقیقه
هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

آنچه می خوانید...

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

در صورتی که قصد دارید عمل ابدومینوپلاستی که نام دیگر آن تامی تاک است انجام دهید، حتماً یکی از سوالاتی که ذهن تان را درگیر می کند، هزینه جراحی ابدومینوپلاستی است. در طول زندگی شاید بخش هایی از بدن و مخصوصاً ناحیه شکمی دچار تغییراتی شوند که برخی را بر این امر وا می دارد که به انجام جراحی اقدام کنند.

کاهش و افزایش وزن متناوب، بارداری و برخی فاکتورها می توانند بر پوست، ماهیچه ها و دیگر بافت های ناحیه میانی شکم تاثیر بگذارند. به این ترتیب شرایطی فراهم می شود که طی آن با رژیم غذایی و ورزش کردن نمی توان تغییری در ظاهر ناحیه میانی شکم ایجاد نمود و نیاز به انجام جراحی برای تغییر در ظاهر شکم می باشد.
زمانی که بحث درباره هزینه جراحی ابدومینوپلاستی مطرح می شود، حتماً متوجه می شوید که جواب مستقیمی برای این مورد وجود ندارد. ما در این مقاله قصد داریم هزینه های جراحی ابدومینوپلاستی را به طور کلی توضیح دهیم. جراحی تامی تاک می تواند شامل ترکیبی از تکنیک های جراحی باشد که همگی به بیماران کمک می کند تا ظاهری سفت، متناسب و بهتر برای شکم فراهم شود. این جراحی تقریباً در اکثر موارد شامل لیپوساکشن، سفت کردن ماهیچه های زیر شکمی و برداشتن پوست های اضافی شکم است. این جراحی در درجات مختلفی انجام می گیرد و نتایج مختلفی را در پی دارد. در هنگام محاسبه هزینه جراحی ابدومینوپلاستی موارد زیر را مورد بررسی قرار می دهند:

– نوع جراحی ابدومینوپلاستی
– انتخاب جراح
– موقعیت جغرافیایی
– مخارج مربوط به جراحی

هزینه جراحی ابدومینوپلاستی
هزینه جراحی ابدومینوپلاستی

اکثر جراحی های تامی تاک نیازمند انجام لیپوساکشن هستند که به برداشتن چربی ناحیه شکمی می انجامد. سفت کردن دیواره شکمی هم در این جراحی انجام می گیرد. روش های مختلفی برای انجام لیپوساکشن وجود دارد که با توجه به نوع مشکلی که وجود دارد، از یکی از روش ها استفاده می شود.

انواع مختلفی جراحی ابدومینوپلاستی وجود دارد که با توجه به نیاز فرد، از یکی از آن ها کمک گرفته می شود. جرای ابدومینوپلاستی به صورت مینی تامی تاک یا تامی تاک به صورت سنتی یا کلاسیک انجام می گیرد. فاکتورهایی مانند مقدار پوست مورد نیاز برای بریدن و اهداف زیبایی فرد از جراحی همگی می توانند بر انتخاب نوع روش جراحی موثر باشد. فاکتورهایی که مقدار مورد نیاز برای برش پوست را تعیین می کند، بر نوع روش جراحی تاثیر می گذارد.

بسته به نوع روش جراحی ابدومینوپلاستی که انجام می گیرد، برشی که معمولاً بر روی شکم ایجاد می شود، به قدر کافی در زیر شکم است که به راحتی در زیر مایو یا لباس زیر مخفی می شود. با این برش، پوست اضافی برداشته می شود و ماهیچه های دیواره شکمی به خوبی سفت می شوند و لیپوساکشن انجام می گرد تا چربی اضافی برداشته شود.

احتمال دارد که اسکار یا جای زخمی در ناحیه دور ناف ایجاد شود که بستگی به نوع جراحی ابدومینوپلاستی و پوست اضافی که از ناحیه برداشته می شود دارد. در اکثر موارد ولی نه در همه بیماران، لازم است که ماهیچه های شکمی در طول تامی تاک سفت شوند. در دیگر موارد ماهیچه های شکمی با ورزش سفت می شوند. تصمیم برای انجام سفت کردن ماهیچه ها یک تصمیم شخصی است و جراح مزایا و معایب جراحی را به بیمار گوشزد می کند تا تصمیم درستی بگیرد.

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی – فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان (زیبایی-درمانی- بازسازی) می باشند. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

انتخاب جراح

مهم ترین فاکتور که لازم است بیماران مدنظر قرار دهند، انتخاب جراح مناسب است. قسمتی از این انتخاب می تواند بررسی سوابق جراح در اینترنت و فضای مجازی باشد. قسمت دیگر می تواند قرار ملاقات با پزشک باشد تا اطمینان حاصل شود که نگرانی های بیمار همگی مورد بررسی قرار می گیرند. لازم است که بیمار با پزشک تبادل نظر خوبی داشته باشد و نیاز های خود را از جراحی با وی در میان بگذارد.

یک جراح با تجربه تمامی موارد و نیاز های بیمار را مد نظر قرار می دهد و سپس برای انجام جراحی و انتخاب تکنیک مناسب اقدام می کند. به این ترتیب تضمین می شود که بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.

لازم است که حتماً سوابق کاری جراح سینه را مورد بررسی قرار دهید و سپس برای جراحی اقدام شود. دیدن عکس های قبل و بعد از جراحی می تواند ضمانتی برای نتیجه مناسب از جراحی باشد.

منبع : https://www.austin-weston.com/blog/how-much-does-tummy-tuck-cost

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *