دکتر مهدی آریانا » پیکرتراشی » لیپوساکشن بازو

0 / 5. 0

۳ دقیقه
لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو

آنچه می خوانید...

لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو به چه صورت انجام می گیرد؟ لیپوساشکن به نوعی یک هنر محسوب می شود. هر پزشکی می تواند آموزش های لازم را برای انجام انواع لیپوساکشن ببیند ولی تنها برخی پزشکان توانایی متناسب سازی و ساختن شکل مناسب برای بدن را دارند. گرفتن چربی از بدن کار ساده ایست ولی متناسب سازی بدن یک هنر است. در ادامه مقاله با ما باشید تا به توضیحاتی درباره لیپوساکشن بازو بپردازیم.

یکی از نواحی متداول برای لیپوساکشن ناحیه بازوان است. چربی های سفت و سختی در ناحیه بازوها تشکیل می شود که با رژیم غذایی و ورزش کردن نمی توان از شر آن ها خلاص شد. بنابراین در صورتی که چربی زیادی در ناحیه بازوها تجمع یافته باشد، لیپوساکشن بازو یک گزینه مناسب است. در ابتدا چربی ها ذوب می شوند و سپس ساکشن شده و از بدن بیرون کشیده می شوند.

برای به دست آمدن ظاهری مطلوب به میزان مناسبی چربی از جلوی بازو، بالای بازو و پشت بازو برداشته می شود.

لیپوساکشن بازو
لیپوساکشن بازو

آمادگی برای لیپوساکشن بازو

اگر فرد کاندیدای مناسبی برای انجام این جراحی باشد تمامی جنبه ها مورد بررسی قرار می گیرد و زمان مشخصی برای انجام این جراحی تعیین می گردد. 6 ساعت قبل از جراحی نباید چیزی خورده و یا آشامیده شود. قبل از جراحی عکس هایی از بیمار گرفته می شود تا در طول جراحی راهنمای جراح باشد. همچنین علامت هایی بر روی بازو زده می شود.

روند جراحی لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو معمولاً یک تا یک و نیم ساعت به طول می انجامد. ناحیه بازو، شانه و کمر بی حس می شود و به بیمار داروهای آرام بخش تزریق می گردد. سپس چربی های این ناحیه با لیزر ذوب می شوند و بعد از آن ساکشن می گردند. می توان بلافاصله بعد از لیپوساکشن از تکنولوژی رادیوفریکونسی استفاده کرد و پوست شل شده را سفت کرده و به بهبود ظاهر بازوان کمک کرد. به بیان دیگر الاستیسیته و شکل بازو مناسب تر می شود.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا جراح سینه با دارا بودن کادری مجرب و مجهزترین دستگاه های روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

دوران نقاهت بعد از لیپوساکشن بازو

بلافاصله بعد از جراحی می توان شاهد بازوهای کوچک تر بود. در صورتی که بعد از جراحی رژیم غذایی مناسب و ورزش کردن در برنامه روزانه گنجانده شود می توان شاهد کاهش بیشتر سایز بازوها بود. دو هفته بعد از جراحی دوران بسیار مهمی است. مراقبت های بعد از جراحی بر نتیجه جراحی تاثیر چشمگیری می گذارند.
بلافاصله بعد از جراحی فرد شاهد خروج چربی، خون و مایعات از ناحیه جراحی است. پد های بهداشتی بر روی ناحیه جراحی قرار داده می شوند تا این مایعات را جذب کند. 3 تا 7 روز بعد از جراحی باید برای معاینه بعدی به پزشک مراجعه شود. استفاده از گن های مخصوص بعد از جراحی ضروری است.

دو هفته بعد از جراحی سونوگرافی انجام می گیرد. به این ترتیب جریان خون و کاهش تورم ناشی از جراحی بررسی می گردد. میزان تورم در روز دوم تا پنجم حداکثر میزان ممکن را دارد. در این دوران در طول روز تنها 12 ساعت از گن استفاده می شود.

در صورت بروز هرگونه مشکل و ناراحتی لازم است که به پزشک مراجعه شود.

منبع : https://www.belomed.com/blog/what-is-arm-liposuction

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *