دکتر مهدی آریانا » جراحی سینه » تزریق چربی به سینه

0 / 5. 0

۳ دقیقه
تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه

آنچه می خوانید...

تزریق چربی به سینه

جراح سینه در عملیات تزریق چربی به سینه، عموماً برای برداشتن مقدار مشخصی از چربی از فرآیند لیپوساکشن استفاده می نماید. لذا با استفاده از لیپوساکشن کردن قسمت مشخصی از بدن، چربی های مذکور از قسمت مشخصی از بدن خود فرد ساکشن شده و به سینه ها تزریق می شوند. این پروسه برای بانوانی که خواستار مقدار کمی افزایش حجم در سینه های خود می باشند و نتایج طبیعی تر را ترجیح می دهند، مناسب می باشد.

تکنیک تزریق چربی به سینه می تواند به منظور بازسازی سینه ها به کار گرفته شود. برای استخراج، ناحیه از بدن خود فرد شامل ران ها، شکم و باسن انتخاب شده و مقدار مشخصی از بافت چربی به وسیله لیپوساکشن خارج می گردد. سپس این چربی به حالت مایع درآمده و به سینه و یا نواحی اطراف آن تزریق می شود.

نوع دیگری از پیوند چربی، لیپوفیلینگ نام دارد. از این روش برای چندین سال به منظور تغییر شکل، بالا کشیدن و یا تغییر موقعیت سینه ها استفاده شده است. هر چند که تزریق چربی نسبت به این روش ایمن تر به نظر می رسد و جراحان سینه تزریق چربی را برای افزایش حجم سینه ها به این روش ترجیح می دهند.

بخشی از بافت چربی که به سینه ها تزریق می شود، توسط بدن جذب می گردد و کمی از حجم سینه ها کاسته می شود. لذا جراحان سینه بیش از حجم مورد انتظار شما اقدام به تزریق چربی می نمایند.

به علاوه در صورتیکه تزریق چربی به سینه نتایج مورد نظرتان را برآورده نکرد، شما می توانید اقدام به جراحی پروتز سینه نمایید.

تزریق چربی به سینه
تزریق چربی به سینه

مزایای تزریق چربی به سینه

برخی از مهم ترین مزایای تزریق چربی به سینه شامل:

  • برخلاف ایمپلنت هایی که در سینه گذاشته می شوند، در تکنیک تزریق چربی به سینه از بافت بدن خودتان برای تغییر ظاهر سینه ها استفاده می شود.
  • چربی از نواحی از بدن شما خارج می شود که نیازی به وجود آن حس نمی شود.
  • افرادی که تزریق چربی یه سینه را انجام داده اند، از حسی طبیعی در سینه ها و نرمی آنها حکایت کرده اند.

هزینه تزریق چربی به سینه

هزینه تزریق چربی به سینه، بسته به روشی که برای لیپوساکشن چربی ها انتخاب می شود، می تواند متفاوت باشد.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا با دارا بودن کادری مجرب و مجهزترین دستگاه های روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

عوارض جانبی تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه همانند هر پروسه درمانی دیگر دارای معایبی نیز می باشد که به شرح ذیل است:

  • کیست
  • عفونت در ناحیه ساکشن شده و تزریق چربی
  • نکروز یا مرگ سلول ها
  • ممکن است برخی از سلول های چربی استفاده شده در ناحیه سینه، در اطراف آن پخش شوند.

سلول های چربی که از ناحیه مورد نظر برداشته می شوند، می توانند در محیط ایزوله نگه داشته شده و در دفعات بعدی تزریق مورد استفاده قرار گیرند. در صورتیکه این روش را برای افزایش سایز سینه های خود برگزیده اید، بهتر است جلسات درمانی را پیگیری نمایید. زیرا همانطور که پیش تر نیز گفته شد، مقداری از چربی های تزریق شده پس از مدتی جذب می گردند. تزریق چربی به سینه می تواند جایگزینی برای جراحی پروتز سینه باشد.

Source: https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/fat-transfer-breast-augmentation

https://www.breastcancer.org/treatment/surgery/reconstruction/types/autologous/fat-grafting

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *