بهترین روش افزایش سایز سینه | بزرگ شدن سینه با ماساژ

بهترین-روش-افزایش-سایز-سینه

مهم‌ترین عامل برای تعیین اندازه و سایز سینه، ژنتیک است. یعنی بعضی از افراد به صورت ژنتیکی سینه‌هایی بزرگ‌تری نسبت به سایرین دارند. وزن افراد هم در سایز سینه تاثیر دارد. یعنی افرادی که وزن بالاتر داشته باشند، احتمال این که سینه‌هایشان بزرگ‌تر باشد، بیشتر است. بیشتر حجم سینه را چربی تشکیل می‌دهد. در زمان بارداری و یا شیردهی نیز زنان با افزایش سایز سینه روبه رو می شوند. اگر از سایز سینه های خود ناراضی هستید در این مقاله ما به شما بهترین روش افزایش سایز سینه و پستان را معرفی می کنیم.

اگر فرصت کافی برای مطالعه این مطلب را ندارید کافیست پادکست زیر با صدای دکتر مهدی آریانا را گوش دهید تا چکیده ای از مطلب را دریافت کنید.

بهترین روش افزایش سایز سینه

دکتر مهدی آریانا فوق تخصص جراحی پستان در رابطه با بهترین روش افزایش سایز سینه می فرماید :
با توجه به مشکلات و عوارض روش های متفرقه و عدم حصول نتیجه مورد نظر به هیچ عنوان برای افزایش حجم و سایز سینه روش های مثل تزریق ژل به سینه و یا روش های مشابه به هیچ وجه توصیه نمی شود. زیرا این روش ها فرم و شکل مناسبی برای سینه ایجاد نخواهند کرد و باعث تخریب آناتومی سینه می شود.
همانطور که می دانید پستان ها یکی از اعضای مهم بدن بانوان می شود و بیشتر از سایر اعضاء در معرض سرطان سینه است به همین دلیل به هیچ عنوان نباید با روش های غیر استاندارد بزرگ و یا حجیم شوند.
پروتز سینه روش استانداردی برای افزایش سایز سینه و بهبود فرم و قوام سینه می باشد. در صورتی که پروتز سینه توصط بهترین جراح پستان انجام شود نسبت به سایرین عوارض کمتری دارد.

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی

تزریق چربی به سینه روش مستقلی و مناسبی برای افزایش سایز سینه نیست. دکتر مهدی آریانا از جراحان صاحب سبک در ژنیکوماستی می فرمایند در صورتی که این روش درجراحی های پستان و توسط جراحان مجرب در کنار جراحی های دیگر مانند لیفت سینه و اصلاح شکل سینه انجام شود می تواند نتیجه جراحی را بهتر کند. اما بهترین روش برای افزایش سایز سینه قرار دادن ایمپلنت در زیر عضله سینه در روش پروتز می باشد.

سوالات رایج در رابطه با روش های بزرگ کردن سینه

کلام آخر

در این مقاله قصد داشتیم تا شما را با بهترین روش های تغییر سایز سینه آشنا کنیم. چنانچه علاقه مند هستید که سینه های خوش فرم و بزرگی داشته باشید، باید به سراغ روش های جراحی رفته و سوالات خود از بهترین جراح و متخصص پستان بپرسید.

دکتر مهدی آریانا

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *