logo
عمل کوچک کردن سینه مردان

برترین تکنیک عمل کوچک کردن سینه در آقایان

عمل کوچک کردن سینه مردان برای آقایانی صورت می گیرد که بافت سینه در آن ها زیاد باشد یا به اصطلاح سینه های بزرگتر از حد نرمال و زنانه داشته باشند. شاید شما هم با مردانی مواجه شده باشید از داشتن سینه های بزرگ خجالت می کشند و نسبت به این عارضه حس خوبی ندارند؛ در دنیای امروزی داشتن اندام مناسب و فیت امتیاز بسیار مثبتی در زیبایی و جذابیت مردان دارد. در این مقاله به توضیح بهترین روش و عمل کوچک کردن سینه در مردان می پردازیم. با ما همراه باشید.

اصلاح-بزرگی-سینه-در-آقایان

اصلاح بزرگی سینه در مردان

اگر بخواهیم در مورد تکنیک و یا تکنیک های مناسب ژنیکوماستی یا اصلاح بزرگی سینه در مردان یا آقایان صحبت کنیم باید در ابتدا بررسی کنیم که چه مسئله ای باعث ژنیکوماستی شده است. برای مثال در فردی که مبتلا به ژنیکوماستی می باشد معمولا حجم زیاد بافت چربی، افزایش حجم بافت غددی غیر معمول، پوست افزایش یافته و حاله سینه غیرطبیعی و بزرگ دیده می شود.
بنابراین اگر بخواهیم برای رفع و اصلاح بزرگی سینه در آقایان جراحی و تکنیک مناسب و دائمی داشته باشیم باید برنامه ای برای برای اصلاح هر 4 مورد داشته باشیم.
تکنیک هایی که در دنیا برای اصلاح بزرگی سینه در مردان مرسوم می باشد معمولا یکی از مشکلات گفته شده را برطرف می کند. برای مثال روش لیپوساکشن فقط باعث حذف بافت چربی می شود بنابراین بیشتر تعداد افرادی که مشکل ژنیکوماستی دارند از عمل خود رضایت کافی ندارند زیرا در این روش بافت غددی خارج نشده و مشکل نهایی حل نمی شودو یا فردی که پوست اضافی شدیدی همراه با ژنیکوماستی دارد با این روش نمی تواند مشکل را برطرف کند.

کاندیدای مناسب جراحی کوچک کردن سینه در مردان

  • افرادی که حجم چربی زیادی در بافت سینه دارند.
  • افرادی که بافت غددی زیادی در ناحیه سینه در اثر ژنیکوماستی دارند.
  • افرادی که در گذشته کاهش وزن زیادی داشته اند.
  • افرادی که نوک سینه غیر معمول و بزرگی دارند.
  • ژنیکوماستی در بدنسازان حرفه ای به ویژه افرادی که دارویی مانند استروئید مصرف کرده اند.

این افراد می توانند بدون نگرانی از بازگشت و عود مجدد ژنیکوماستی با جراحی و برش محدود زندگی عادی خود را از سر بگیرند و یا به طور حرفه ای ورزش کنند.

بهترین جراح کوچک کردن سینه در مردان


دکتر مهدی آریانا فوق تخصص جراحی پستان و از جراحان صاحب سبک ژنیکوماستی در دنیا با توجه به آناتومی فرد و بررسی اینکه ژنیوکوماستی در فرد چه مشکلاتی را به وجود آورده است با آشنایی با تکنیک های مختلف بهترین روش درمانی را برای بیمار انتخاب می کند و در جلسات مشاوره از مزایا و معایب روش های درمانی محتلف با شخص صحبت می کند و این همه ناشی از تجربه 15 ساله و هزاران جراحی ایشان می باشد.
معمولا یکی از دو تکنیک برش محدود و یا جراحی باز برداشت زیاد پوست یکی از دو روش جراحی خواهد بود با توجه به تجربه و تبحر پزشک انجام می شود.
با برداشت کامل بافت چربی و بافت غددی مشکل بزرگی سینه در آقایان را برطرف می نماید. و در نهایت با بازسازی سینه و ناحیه برداشته سینه ای با فرم مردانه بدون دمفریتی و بدشکلی . گود رفته گی ایجاد می شود.

هزینه عمل کوچک کردن سینه در مردان چقدر است ؟

جراحان پستان معمولا دستمزد های متفاوتی را برای عمل جراحی کوچک کردن سینه مردان و سایر جراحی های زیبایی از بیماران خود دریافت می کند. عوامل دیگری مانند شهر جراحی، میزان تخصص و مهارت جراح، هزینه های اتاق عمل و بیهوشی ،آزمایش خون،هزینه ی بیمارستان یا کلینیک ،محل مطب در هزینه جراحی تاثیر گذار میباشد. با این حال خیلی از جراحان سینه سعی بر این دارند هزینه های قابل قبولی را برای بیماران تایین کند تا فرد بتواند به راحتی عمل مورد نظر را انجام دهد.

یک پاسخ
  1. کسی که داروی آرامبخش و اعصاب مصرف میکنه اگر این عمل رو انجام بده میتونه بعداز عمل از داروهاش استفاده کنه یا منع دارویی داره این عمل؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط