دکتر مهدی آریانا » جراحی سینه » هزینه جراحی پروتز سینه

4.5 / 5. 2

۴ دقیقه
هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه جراحی پروتز سینه

آنچه می خوانید...

هزینه جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه یا افزایش حجم سینه ها با نام ماموپلاستی افزایشی هم شناخته می شود. نوعی روش جراحی است که به افزایش سایز سینه ها، بهبود شکل آن ها و پرتر نشان دادن سینه ها انجام می گیرد. جراح سینه با استفاده از پروتز سینه مناسب و جایگذاری آن در جای مناسب و زیر ماهیچه سینه ها یا بافت سینه، ظاهری مناسب برای سینه ها به وجود آورد. جراحی پروتز سینه یکی از جراحی های محبوب پلاستیک است و متقاضیان بسیاری دارد. بنابراین سوال بسیاری از متقاضیان این است که هزینه جراحی پروتز سینه به چه صورت محاسبه می گردد. با ما همراه باشید.

چرا جراحی پروتز سینه انجام می گیرد؟

این جراحی شامل ایجاد برشی مناسب در زیر سینه و وارد کردن پروتز سینه است. جراحی پروتز سینه به منظور انجام اقدامات زیر انجام می گیرد:

– افزایش سایز سینه ها که به طور طبیعی کوچک هستند.
– بازگرداندن سایز و شکل سینه ها بعد از بارداری، کاهش وزن و شیردهی
– بازگردانی تقارن سینه ها زمانی که سینه ها نا متقارن هستند.
– بازسازی سینه ها بعد از جراحی درمان سرطان سینه و ماستکتومی

جراحی سینه شامل جراحی بازسازی سینه ها و جراحی زیبایی است. جراحی بازسازی سینه ها شاید به عنوان بخشی از روند درمانی سرطان سینه انجام گیرد. جراحی زیبایی سینه با اهداف زیبایی انجام می گیرد. پروتز سینه به طور طبیعی جزو جراحی های زیبایی است.

در سال 2007 مطالعه ای در دانشگاه فلوریدا انجام گرفته است و مشخص شده است که زنانی که این جراحی را انجام می دهند حس بهتری نسبت به خود پیدا می کنند و خود را جذاب تر می پندارند و اعتماد به نفس بالاتری پیدا می کنند.

هزینه جراحی پروتز سینه
هزینه جراحی پروتز سینه

پروتز های سینه به چه صورت هستند؟

جراحی پروتز سینه یک روش جراحی است که با قرار دادن پروتز در داخل بافت سینه ها، به افزایش حجم، بازسازی یا ساختن شکل فیزیکی مناسب برای سینه ها می انجامد. پروتز های سینه شامل سیلیکون، سالین یا مواد دیگری می توانند باشند. سه نوع اصلی پروتز سینه وجود دارد:

پروتز های سالین یا آب و نمکی

این پروتز ها از محلول آب و نمک استریل پر شده اند. این محلول در یک سیلیکون الاستومتر قرار دارد. این پروتز ها می توانند با محلول های نمکی دیگری هم پر شوند. این مورد بر احساس، سفتی و شکل سینه ها تاثیر می گذارد. در صورتی که پروتز های سالین سوراخ شوند، محلول توسط بدن جذب می گردد و به طور طبیعی از بدن دفع می شود.

پروتز های سیلیکونی ژلی

این پروتز ها شامل سیلیکون در لایه بیرونی هستند و از ژل سیلیکونی پر شده اند. در صورتی که سیلیکون آسیب ببیند، ژل یا در پوسته باقی می ماند و یا در زیر سینه تجمع می یابد. این نوع پروتز احتمال دارد که از بین برود و نیاز به ترمیم باشد.

بیمارانی که این نوع از پروتز ها را انتخاب می کنند لازم است که چکاپ های لازم را نزد پزشک انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که پروتز در جای خود قرار دارد. انجام ام آر آی یا سونوگرافی می تواند وضعیت پروتز را نمایان کند.

پروتز های ترکیبی

پروتز های ترکیبی که از روغن سویا یا مواد مشابه پر می شوند.

ولی این نوع پروتز ها معایب خود را دارند و امروز کمتر از این پروتز ها استفاده می شود. در کلینیک دکتر مهدی آریانا فوق تخصص سینه تنها از پروتز منتور که برندی ثابت شده است و محصول آمریکا است، استفاده می شود و این پروتز دائمی است و مانند پروتز های دیگر نیازی به تعویض بعد از چند سال ندارد. در نتیجه نیاز به انجام جراحی های ترمیمی در آینده از بین می رود.

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی – فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان (زیبایی-درمانی- بازسازی) می باشند. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

انتظارات از جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه نوعی روش جراحی تهاجمی است که نیاز است قبل از انجام آن به خوبی تحقیق شود و بهتر است که جراح در زمینه سایز پروتز سینه بیمار را راهنمایی کند. برش هایی که در سینه ایجاد می شوند هم می توانند متفاوت باشند که بهتر است جراح در این زمینه مشاوره های لازم را به بیمار انجام دهد.

محاسبه هزینه جراحی پروتز سینه

هزینه این جراحی شامل دستمزد جراح، هزینه های کلینیک و بیمارستان، هزینه پروتز سینه، هزینه های جنبی و کرم ها و لوسیون هایی است که لازم است بعد از جراحی مصرف گردند. هزینه های این جراحی به دلیل ماهیت زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.
منبع : https://www.medicalnewstoday.com/articles/263567#7

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *