دکتر مهدی آریانا » جراحی زیبایی صورت » لیفت صورت بدون جراحی

0 / 5. 0

۳ دقیقه
لیفت صورت با لیزر

لیفت صورت بدون جراحی

آنچه می خوانید...

لیفت صورت بدون جراحی

بسیاری از افراد به دلیل ترس از بیهوش شدن یا زیر تیغ جراحی رفتن، به دنبال لیفت صورت بدون جراحی می باشند. همانطور که در مقاله ی جراحی لیفت صورت بیان شد، افزایش سن منشاء اصلی عوارض پوستی می باشد.

به طور مثال؛ با گذر زمان تولید سلول های جوانساز پوست (کلاژن و الاستین) که همانند داربست باعث استحکام و حفظ حالت ارتجاعی پوست می شوند، رو به کاهش می روند. به طوری که با کم شدن تولید کلاژن، پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و حالت افتاده به خود می گیرد.

لیفت صورت با لیزر
لیفت صورت با لیزر

روش های لیفت غیر جراحی صورت

  • لیفت صورت با لیزر

تکنولوژی دیاترمولوژی موسوم به بهره گیری از امواج RF به منظور تحریک بافت کلاژن و استحکام قوام پوست می باشد. از دیگر کاربردهای این تکنولوژی می توان به:

  • کم کردن سایز
  • فرم دهی
  • انسجام بخشیدن به پوست
  • لیفت صورت

و… اشاره کرد.

در این روش متابولیسم بافت چربی در اثر دریافت انرژی گرمایی، افزایش می یابد و به دنبال این امر سلول های چربی کاهش سایز پیدا می کنند. لازم به ذکر است این انرژی گرمایی در لایه های سطحی یا عمیق پوست باعث تحریک کلاژن سازی می شود. با تحریک کلاژن سازی قوام پوست حفظ می گردد.

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی – فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان (زیبایی-درمانی- بازسازی) می باشند. راه های برقراری ارتباط با ایشان: 
شماره های تماس: 22352092 الی 4 
مشاوره با دکتر : 09369095303 

صفحه اینستاگرام

اندرمولیفت روش نوینی در حیطه ی اندرمولوژی صورت می باشد که می تواند نتایج رضایت بخش و مطلوبی را ایجاد سازد. از مزایای استفاده از این روش می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لیفت صورت بدون جراحی (برطرف کردن چین و چروک های پوستی و ایجاد جوانی و شادابی در پوست صورت)
  • از بین بردن سیاهی دور چشم
  • رفع غبغب
  • کاهش علائم ناشی از افزایش سن و کند کردن روند پیری
  • تحت تاثیر قرار دادن منافذ باز پوستی

تعداد جلسات لیفت بدون جراحی

لیفت صورت بدون جراحی بدون نیاز به بیهوشی و بدون درد انجام می شود. قابل ذکر است تعداد جلسات مورد نیاز برای لیفت صورت در هر فرد بسته به جنس پوست و ضایعات آن متفاوت می باشد.

معمولا 6 الی 8 جلسه  ( 1 الی 2 هفته یکبار) به منظور کسب نتایج مطلوب و رضایت بخش از لیفت صورت با لیزر، زمان نیاز است.

چکیده مطلب

بسیاری از افراد برای بازگشت جوانی به چهره ی خود، به دنبال لیفت صورت بدون جراحی می باشند. لازم به ذکر است هرگونه دستکاری در چهره نیازمند دقت و مهارت بالای پزشک متخصص می باشد. زیرا هرگونه سهل انگاری باعث ایجاد عوارض نامطلوب و حتی جبران ناپذیر می شود.

جراح پلاستیک با دارا بودن دانش زیبایی و در نظر گرفتن پارامترهای زیبایی، بعد از معاینه ی چهره ی شما بهترین روش را برای رفع عیوب ظاهری و جذابیت بیشتر شما، انتخاب می نماید.

سایر مقالات ارائه شده:

جراحی زیبایی پلک

ژنیکوماستی

ماموپلاستی

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *