دکتر مهدی آریانا » جراحی زیبایی صورت » جوانسازی پوست با اکسیلیس

0 / 5. 0

۳ دقیقه

جوانسازی پوست با اکسیلیس

آنچه می خوانید...

اکسیلیس چیست؟

سال ها پیشرفت، تجربه و تحقیق اهمیت استفاده از امواج رادیوفرکوئنسی و اولتراسوند را به ما آموخته است. دستگاه اکسیلیس ترکیبی از میزان بالای موفقیت پروسه درمانی و راحتی بیماران است. با وجود تجهیزات خنک کننده این دستگاه، راحتی و ایمنی بیماران در طول پروسه درمانی تضمین شده است. همچنین با بهره گیری از سیستم خنک کننده، اکسیلیس می تواند بر روی نواحی تحت درمان تمرکز بیش تری نماید.

جوانسازی پوست با اکسیلیس

کاندیدای مناسب برای جوانسازی با اکسیلیس

این روش درمانی برای تمام بزرگسالانی که به دنبال راهکاری برای بهبود کیفیت پوست صورت و بدن خود هستند، روش مناسبی به نظر می رسد.

آیا جوانسازی با اکسیلیس خطرناک است؟

دستگاه اکسیلیس تمامی استانداردهای سخت گیرانه را پشت سر گذاشته است. انرژی کنترل شده ای که توسط این دستگاه تولید می گردد، به محل دقیقی که تحت درمان قرار می گیرد تابیده می شود. دستگاه اکسیلیس مجهز به سیستم خنک کننده ای می باشد که اپراتور را در رساندن گرما به نواحی مورد نظر و رسیدن به بهترین نتایج و راحتی مراجعه کننده یاری می کند.

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی – فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان (زیبایی-درمانی- بازسازی) می باشند. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

برای جوانسازی صورت چند جلسه درمان با اکسیلیس توصیه می شود؟

پزشک متخصص می تواند بهترین برنامه ریزی درمان را با توجه به نیازهای شخص شما انجام دهد. بیش تر بیمارانی که به کلینیک های معتبر مراجعه می کنند، 4 الی 6 بار و به صورت هفتگی درمان با اکسیلیس را تجربه می نمایند.

هر جلسه درمانی معمولاً 15 الی 30 دقیقه به طول می انجامد. این روند و طول دوره درمان با توجه به عارضه به وجود آمده و فاکتورهای دیگر می تواند متفاوت باشد.

روند درمان با اکسیلیس چگونه است؟ آیا درمان با اکسیلیس دردناک است؟

خیر. درمان با اکسیلیس کاملاً بدون درد می باشد. دستگاه اکسیلیس به عنوان پیشرفته ترین روش غیر جراحی برای درمان ایمن، موثر و بدون درد شناخته شده است. برخی از مراجعینی که تجربه درمان با این دستگاه را داشته اند، آن را همانند ماساژ با سنگ داغ توصیف کرده اند. این تکنیک معمولاً زمانی انجام می شود که شما به آرامی بر روی صندلی دراز می کشید. لذا می توانید در طول پروسه درمانی کاملاً راحت باشید.

درمان با اکسیلیس چه مزایایی دارد؟

بیمارانی که در کلینیک های معتبر تحت درمان با اکسیلیس قرار گرفته اند، از نتایج مثبت این روش گزارش داده اند.

آیا درمان با اکسیلیس عوارضی هم دارد؟

درمان با اکسیلیس کاملاً غیر تهاجمی بوده و به شامل دوره نقاهت نمی شود. تا جائیکه شما می توانید برای انجام اکسیلیس در زمان صرف ناهار خود از محل کار خارج شده و سریعاً به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

چه مدت پس از انجام اکسیلیس می بایست در انتظار نتیجه مثبت آن بود؟

این  موضوع به میزان زیادی به ناحیه تحت درمان، شرایط آن و دیگر فاکتورها دارد. شما می توانید تنها بعد از چند روز نتایج مثبت حاصل از این پروسه را ملاحظه نمایید. اما نتیجه نهایی معمولاً سه ماه پس از انجام اکسیلیس قابل مشاهده می باشند.

آیا برای انجام اکسیلیس باید سبک زندگی و یا رژیم غذایی خود را تغییر دهم؟

برای انجام اکسیلیس لازم نیست تا فعالیت بدنی و یا عادت های غذایی خود را تغییر دهید. هر چند که این تکنیک می تواند شروعی برای رسیدن به ظاهری مناسب باشد. برخی از مراجعین پس از پایان یافتن روند درمانی بیش از پیش برای مراقبت از خود ترغیب میشوند.

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.