دکتر مهدی آریانا » پیکرتراشی » جراحی لیفت ران

0 / 5. 0

۴ دقیقه
جراحی لیفت ران

جراحی لیفت ران

آنچه می خوانید...

جراحی لیفت ران

اگر پس از تلاش های فراوان برای کاهش وزن و ورزش های شدید باز هم به هدف خود برای داشتن پاهایی سفت با ظاهری ورزیده نرسیده اید و به دنبال ظاهری جوان تر برای ران ها هستید، باید بدانید که یکی از روش های رسیدن به این هدف جراحی لیفت ران است.

جراحی لیفت ران با تغییر شکل ران ها و کاهش پوست و چربی اضافه، ظاهری بهتر و پوستی صاف تر برای ناحیه ران ها ایجاد می کند. به این ترتیب تناسب ناحیه پایین تنه و مخصوصاً ران ها بهبود می یابد. این یک توضیح کلی برای هدف از این نوع جراحی بود. ولی در این مقاله قصد داریم به مراحل جراحی لیفت ران یا همان تایپلاستی اشاره ای داشته باشیم. همراه با باشید.

جراحی لیفت ران
جراحی لیفت ران

جراحی لیفت ران همراه با لیپوساکشن

با جراحی لیفت ران نمی توان مقدار زیادی چربی خارج نمود و تنها مقدار مشخصی چربی از ناحیه ران ها خارج می شود. لیپوساکشن به تنهایی می تواند مقدار مشخصی چربی را خارج کند و در صورتی که خاصیت کشسانی پوست مناسب باشد، می توان شاهد بهبود تناسب ران ها و قرار گیری پوست در جای مناسب بود. ولی در صورتی که خاصیت کشسانی پوست ضعیف باشد احتمالاً به همراه لیپوساکشن، انجام لیفت ران هم توصیه می شود.

مراحل جراحی لیفت ران

جراحی لیفت ران شامل مراحل زیر است:

– بیهوشی
– ایجاد برش مناسب
– بخیه زدن

در ادامه درباره این مراحل به تفصیل توضیحاتی کاربردی ارائه می دهیم:

بیهوشی در جراحی لیفت ران

داروهایی برای بی حسی یا بیهوشی بیمار در طول این جراحی استفاده می شود. از جمله گزینه های در دسترس برای جراحی می توان به بی حسی موضعی و تزریق داروهای آرام بخش به بیمار و یا بیهوشی اشاره کرد. در هر صورت با توجه به صلاح پزشک و بررسی شرایط بیمار بهترین گزینه انتخاب می شود.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا جراح سینه با دارا بودن کادری مجرب و مجهزترین دستگاه های روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

برش های مناسب در جراحی لیفت ران

الگوهای ایجاد برش در این نوع خاص از جراحی متنوع هستند و بر اساس شکل فعلی ران ها و شکل هدف و ترجیح پزشک و بیمار از الگوی مناسبی استفاده می شود.

– برش در ناحیه داخلی ران ها

یکی از تکنیک هایی که برای جراحی لیفت ران استفاده می شود، ایجاد برش در ناحیه کشاله ران و یا ناحیه داخلی ران ها است. این برش به سمت پایین و پشت ران ها ادامه پیدا می کند.

تکنیک دیگری که در این جراحی استفاده می شود به این گونه است که برشی در ناحیه کشاله ران ایجاد می شود و پوست اضافی تا نزدیک به ناحیه تناسلی بریده می شود.

در برخی موارد می توان برش را تنها در ناحیه کشاله ران ایجاد نمود. پزشک مناسب ترین الگوی برش را ایجاد می کند تا نتیجه جراحی به بهترین شکل ممکن باشد.

– برش در بیرون ران ها

گاهی اوقات برای بهبود تناسب ران ها نیاز است که برش هایی در ناحیه بیرونی ران ها هم ایجاد شوند. در تکنیک خاصی برش در ناحیه کشاله ران ایجاد می شود و تا ناحیه لگن و کمر ادامه پیدا می کند.

تکنیک های پیشرفته که در این جراحی مورد استفاده قرار می گیرند امکان مخفی شدن جای بخیه را در نقاط مناسب فراهم می کنند.

بستن بخیه ها در جراحی لیفت ران

بخیه هایی عمیقی برای بسته شدن تمامی لایه های پوستی زده می شود تا از شکل جدیدی که برای ران ها ایجاد شده است محافظت گردد. بخیه ها می توانند از نوع جذب شونده و یا معمولی باشند. همچنین از چسب های مخصوصی برای بستن بخیه ها استفاده می شود.

منبع : https://www.plasticsurgery.org/cosmetic-procedures/thigh-lift/recovery

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *