دکتر مهدی آریانا » جراحی سینه » تکنیک های مختلف لیفت سینه

0 / 5. 0

۳ دقیقه
تکنیک های مختلف لیفت سینه

تکنیک های مختلف لیفت سینه

آنچه می خوانید...

تکنیک های مختلف لیفت سینه

جراحی لیفت سینه یکی از جراحی های پیچیده است و نیازمند تجربه و تبحر بالای جراح دارد. نمی توان این جراحی را برای همه به یک شیوه انجام داد. در حقیقت بستگی به هدف فرد از جراحی، میزان افتادگی سینه ها، تناسب کلی بدن و نوع جراحی دارد. در طول جلسه مشاوره، جراح سینه یکی از روش ها یا تکنیک های مختلف لیفت سینه را به بیمار پیشنهاد می دهد:

تکنیک های مختلف لیفت سینه

  •  لیفت سینه هلالی – معمولاً پیشنهاد می شود که جراحی لیفت سینه با تکنیک هلالی تنها برای افرادی انجام گیرد که میزان شلی سینه ها درحداقل ممکن باشد. در جراحی لیفت سینه با روش هلالی نیاز به ایجاد تنها یک برش در لایه بالایی و بیرونی هاله سینه است. نتیجه این جراحی ایجاد اسکاری است که عملاً قابل مشاهده نیست و به طور طبیعی در زیر رنگدانه های هاله دور سینه مخفی می شود.
  •  لیفت سینه با روش دونات، یا دور هاله سینه روشی ایده آل برای زنانی است که از افتاگی و شلی سینه خفیفی رنج می برند. با این تکنیک جراح برشی دایره ای شکم در اطراف هاله دور سینه و ناحیه بیرونی ایجاد می کند. در این تکنیک هم شاهد اسکاری با حداقل نمایانی هستیم.
  •  لیفت سینه به شیوه عمودی – لیفت سینه به روش عمودی روشی ایده آل برای زنانی است که شلی و افتادگی سینه ها در حد متوسط است و نیازمند تغییر شکل سینه ها هستند. دو برش در این روش نیاز است که ایجاد شود. یکی از برش ها به شکل دایره ای شکل در اطراف هاله دور سینه است و برش دیگری به صورت عمودی در زیر هاله دور سینه تا پایین چین سینه ها ایجاد می شود. شکل این برش ها به صورت لولی پاپ است و بنابراین به نام لیفت لولی پاپ شناخته می شود.
  • لیفت سینه برش لنگری – با برش هایی که به شکل لنگری ایجاد می شوند، تکنیک های لیفت سینه برای زنانی که نیازمند تغییر شکل زیاد سینه ها هستند، مناسب است. این روش لیفت تی شکل (T شکل ) تکنیکی است که نیازمند سه برش به شکل زیر است:
  1. یک برش دایره ای شکل در لبه بیرونی هاله سینه که همانند برش در لیفت با روش دونات است.
  2.  یک برش عمودی که در زیر هاله سینه تا چین سینه ادامه دارد.
  3.  یک برش افقی که به صورت طبیعی در چین زیر سینه ایجاد می شود.

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی – فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان (زیبایی-درمانی- بازسازی) می باشند. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: 22352092 الی 4
مشاوره با دکتر : 09369095303

صفحه اینستاگرام

انتخاب بهترین تکنیک برای لیفت سینه

همانند هر جراحی، لازم است که برای انجام جراحی لیفت سینه هم با یک متخصص و جراح سینه متبحر مشورت شود. اولین قدم در جراحی لیفت سینه برنامه ریزی برای مشاوره با یک جراح لیفت سینه متبحر است. در طول جلسه مشاوره شما فرصت این را دارید که گزینه های مختلف جراحی را بررسی کنید. هرگونه سوالی که دارید با جراح خود در میان بگذارید. همچنین توصیه هایی را از جراح خود دریافت کنید. تصمیم گیری برای انتخاب بهترین تکنیک جراحی لیفت سینه سخت است و جراح شما تمامی نگرانی های شما را در نظر می گیرد و شدت و میزان افتادگی سینه ها را بررسی می کند. بر اساس این ارزیابی و خواسته های شخصی، جراح تکنیکی مناسب را پیشنهاد می دهد.

منبع : https://www.berksplasticsurgery.com/breast/types-of-breast-lifts

دکتر مهدی آریانا

دکتر آریانا چهره‌ای نام آشنا و شناخته شده حوزه جراحی های درمانی و زیبایی پستان و جراحی های زیبایی شکم وتنه و اندامها می باشد. سال‌ها تلاش و هزاران مورد جراحی موفق از وی، به جراحی با‌تجربه و دانش روز دنیا ساخته است. در زمینه تخصص ایشان می‌توان از انواع جراحی‌های زیبایی سینه،جراحی‌ بیماری‌های خوش‌خیم و بدخیم سینه، جراحی‌های بازسازی سینه در بانوان نام برد که دانش و هنر جراحی سینه را در بالاترین سطح نمایش می‌ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *