بهترین جراح سینه در سعادت آباد

بهترین جراح سینه در سعادت آباد

جراح سینه به درمان بیماری های خوش خیم و بد خیم سینه می پردازد. تمامی جراحان سینه دوره کامل رزیدنسی جراحی را دیده اند و برخی از جراحان سینه به گذراندن برخی دوره های تکمیلی مانند فلوشیپ تخصصی جراحی سینه یا انکولوژی می پردازند. باید بدانید که برای انتخاب بهترین جراح سینه فاکتورهای زیادی موثر است. در ادامه مقاله با ما باشید.

جراح سینه باید اطلاعات درستی از این جراحی داشته باشد. وی باید ساختار سینه را به طور کامل بشناسد. این جراحی حساسیت بسیار بالایی دارد و در صورتی که به غدد شیردهی کوچکترین آسیبی برسد می تواند منجر به نقص های جبران ناپذیری شود. بافت سینه پر از اعصاب و غدد مختلف است که یک جراح سینه متبحر به تمامی این موارد آشنایی دارد.

بهترین جراح توده های سینه

جراحی برای توده های سینه می تواند با تکنیک های مختلفی انجام گیرد. برای مثال محلی که برش ایجاد می گردد باید به درستی انتخاب گردد تا کم ترین میزان آسیب به سینه وارد شود. همچنین مدل بخیه زدن برای اینکه کم ترین میزان اسکار بر جای بماند، اهمیت بسیار بالایی دارد.

بهترین جراح سینه در سعادت آباد
بهترین جراح سینه در سعادت آباد

بهترین جراح سرطان سینه

سرطان سینه می تواند یک یا هر دو سینه را درگیر کند. بررسی های لازم و انجام آزمایشات مختلف مانند ام آر آی، سی تی اسکن و سونوگرافی و همچنین آزمایش خون و بیوپسی قبل از انجام هرگونه روش درمانی مورد نیاز است. پس از آن می توان بهترین روش درمانی را انتخاب نمود. در طول جراحی برای درمان سرطان سینه باید قسمت هایی از بافت سینه که سلولهای سرطانی رشد کرده اند، برداشته شوند. این جراحی حساسیت بسیاری بالایی دارد. در برخی موارد تمامی بافت سینه و حتی نوک سینه ها برداشته می شوند و در برخی موارد تنها بخشی از سینه برداشته می شوند. درمان سرطان سینه با جراحی نرخ موفقیت بسیار بالایی دارد.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا با دارا بودن کادری مجرب و مجهزترین دستگاه های روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان: شماره های تماس: 22352092 الی 4 مشاوره با دکتر : 09369095303 صفحه اینستاگرام

جراح ترمیم سینه

بعد از جراحی برای سرطان سینه نیاز است تا جراحی های ترمیمی برای بازگرداندن ظاهر طبیعی به سینه ها انجام گیرد. با کمک از پروتزهای مخصوص و یا گرفتن چربی از دیگر بافت های بدن می توان بافت سینه را بهبود بخشید. همچنین برای ترمیم نوک سینه روش های مختلفی وجود دارد. البته پس از برداشتن نوک سینه احساسی در نوک سینه جدید وجود ندارد.

جراحان سینه در حوزه های مختلف درمانی تمرین دیده اند. این جراحان جراحی را در مراکز مختلف درمانی مانند کلینیک مجهز به وسایل جراحی و بیمارستان انجام می دهند. تمامی بیماری های سینه باید توسط جراح سینه مورد بررسی قرار گیرد و در صورت نیاز برای جراحی اقدام مناسب صورت گیرد.

تیم جراحی سینه

برای جراحی سینه نیاز به تیمی حرفه ای و متبحر است تا در طول جراحی هرگونه اقدام لازمی صورت گیرد.

جراحان سینه در اجتماعات حرفه ای مختلفی شرکت می کنند و دوره های مختلف آموزشی را برای بالا بردن اطلاعات می گذرانند. همچنین شرکت در کنگره های مختلف برای بروز نگاه داشتن اطلاعات موثر است.

جراحی سینه مانند بسیاری از جراحی های بدن نیازمند دقت بالایی است. ولی بافت سینه به دلیل حساسیت بسیار بالایی که دارد نیازمند دقت بیشتری است.

منبع : https://www.breastsurgeons.org/management/patient/breast_surgeon