سن مناسب برای جراحی پروتز سینه

سن مناسب برای جراحی پروتز سینه

جراحی پروتز سینه در بین زنانی که در دهه بیست و سی سالگی خود هستند بسیار محبوب است. ولی نباید این نکته را فراموش کرد که جراحی پروتز سینه برای نوجوانان هم موضوع بسیار جذابی است و این سوال که چه سنی برای جراحی پروتز سینه مناسب است، برای بسیاری پیش می آید. با انجام جراحی پروتز سینه می توان سایز، شکل و تقارن مناسبی برای سینه ها ایجاد کرد.

زنان در تمام سنین برای جراحی پروتز سینه اقدام می کنند. این جراحی در بین زنان بین ۱۹ سال تا ۳۴ سال بسیار محبوب است. ولی جالب است بدانید که درصد بالایی از زنان بین ۳۵ تا ۵۰ سال هم برای این جراحی اقدام می کنند. همان طور که سن بالا می رود افراد به میزان کمتری برای این جراحی اقدام می کنند.

سن مناسب برای جراحی پروتز سینه
سن مناسب برای جراحی پروتز سینه

سلامت مهم تر از سن و سال برای جراحی پروتز سینه

سلامت فرد نسبت به سن و سال وی اهمیت بسیار بالاتری دارد. در صورتی که یک خانم وضعیت سلامت خوبی داشته باشد احتمالاً نتیجه بسیار بهتری از جراحی پروتز سینه می گیرد. زنان در شرایط زیر کاندیدای مناسبی برای جراحی پروتز سینه هستند:

– بالاتر از ۱۸ سال سن داشته باشند.

– انتظارات واقع بینانه ای از جراحی پروتز سینه داشته باشند.

– آمادگی دنبال کردن مراقبت های قبل و بعد از جراحی پروتز سینه را داشته باشد.

با انجام جراحی پروتز سینه ( و تمامی جراحی های زیبایی ) هیچ محدودیتی برای حداکثر سن نیست و تا زمانی که فرد سلامت لازم را داشته باشد می تواند این تغییرات را که در بدن وی رخ می دهد تحمل کند.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا جراح سینه با دارا بودن کادری مجرب و مجهزترین دستگاه های روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با دکتر : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳

صفحه اینستاگرام

تغییر در انتظارات از جراحی پروتز سینه

با افزایش سن و سال انتظارات افراد از جراحی پروتز سینه تغییر می کند. برای مثال زنانی که در دهه بیست و سی زندگی خود هستند معمولاً قصد دارند که با جراحی پروتز سینه ها، ظاهری پر تر، افزایش سایز و جهت دهی بهتری برای سینه های خود ایجاد کنند. ولی زنانی که در دهه ۴۰ و ۵۰ زندگی خود هستند قصد دارند که علاوه بر لیفت سینه ها و بازگرداندن سایز مناسب سینه ها، شکل و موقعیت سینه ها بهبود یابد.

به همین دلیل در سنین بالاتر معمولاً پیشنهاد می شود که جراحی پروتز سینه همراه با جراحی لیفت سینه ها انجام گیرد. به این ترتیب بافت شل و افتاده سینه ها بالا کشیده می شود و با استفاده از پروتز، سینه ها ظاهری پر تر به خود می گیرند. معمولاً نتیجه حاصل از جراحی پروتز سینه در صورت سلامت فرد، در همه سنین بسیار عالی است.

منبع : https://www.rpsplasticsurgery.com/best-age-breast-augmentation/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *