جوانسازی-پوست-با-اگزیلیس

اگزیلیس چیست؟

سال ها پیشرفت، تجربه و تحقیق اهمیت استفاده از امواج رادیوفرکوئنسی و اولتراسوند را به ما آموخته است. دستگاه اگزیلیس ترکیبی از میزان بالای موفقیت پروسه درمانی و راحتی بیماران است. با وجود تجهیزات خنک کننده این دستگاه، راحتی و ایمنی بیماران در طول پروسه درمانی تضمین شده است. همچنین با بهره گیری از سیستم خنک کننده، اگزیلیس می تواند بر روی نواحی تحت درمان تمرکز بیش تری نماید.

جوانسازی-پوست-با-اگزیلیس
جوانسازی-پوست-با-اگزیلیس

کاندیدای مناسب برای جوانسازی با اگزیلیس

این روش درمانی برای تمام بزرگسالانی که به دنبال راهکاری برای بهبود کیفیت پوست صورت و بدن خود هستند، روش مناسبی به نظر می رسد.

آیا جوانسازی با اگزیلیس خطرناک است؟

دستگاه اگزیلیس تمامی استانداردهای سخت گیرانه را پشت سر گذاشته است. انرژی کنترل شده ای که توسط این دستگاه تولید می گردد، به محل دقیقی که تحت درمان قرار می گیرد تابیده می شود. دستگاه اگزیلیس مجهز به سیستم خنک کننده ای می باشد که اپراتور را در رساندن گرما به نواحی مورد نظر و رسیدن به بهترین نتایج و راحتی مراجعه کننده یاری می کند.

دکتر مهدی آریانا دارای بورد تخصصی جراحی – فلوشیپ فوق تخصصی جراحی پستان (زیبایی-درمانی- بازسازی) می باشند. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با دکتر : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳

صفحه اینستاگرام

برای جوانسازی صورت چند جلسه درمان با اگزیلیس توصیه می شود؟

پزشک متخصص می تواند بهترین برنامه ریزی درمان را با توجه به نیازهای شخص شما انجام دهد. بیش تر بیمارانی که به کلینیک های معتبر مراجعه می کنند، ۴ الی ۶ بار و به صورت هفتگی درمان با اگزیلیس را تجربه می نمایند.

هر جلسه درمانی معمولاً ۱۵ الی ۳۰ دقیقه به طول می انجامد. این روند و طول دوره درمان با توجه به عارضه به وجود آمده و فاکتورهای دیگر می تواند متفاوت باشد.

روند درمان با اگزیلیس چگونه است؟ آیا درمان با اگزیلیس دردناک است؟

خیر. درمان با اگزیلیس کاملاً بدون درد می باشد. دستگاه اگزیلیس به عنوان پیشرفته ترین روش غیر جراحی برای درمان ایمن، موثر و بدون درد شناخته شده است. برخی از مراجعینی که تجربه درمان با این دستگاه را داشته اند، آن را همانند ماساژ با سنگ داغ توصیف کرده اند. این تکنیک معمولاً زمانی انجام می شود که شما به آرامی بر روی صندلی دراز می کشید. لذا می توانید در طول پروسه درمانی کاملاً راحت باشید.

درمان با اگزیلیس چه مزایایی دارد؟

بیمارانی که در کلینیک های معتبر تحت درمان با اگزیلیس قرار گرفته اند، از نتایج مثبت این روش گزارش داده اند.

آیا درمان با اگزیلیس عوارضی هم دارد؟

درمان با اگزیلیس کاملاً غیر تهاجمی بوده و به شامل دوره نقاهت نمی شود. تا جائیکه شما می توانید برای انجام اگزیلیس در زمان صرف ناهار خود از محل کار خارج شده و سریعاً به فعالیت های روزانه خود بازگردید.

چه مدت پس از انجام اگزیلیس می بایست در انتظار نتیجه مثبت آن بود؟

این  موضوع به میزان زیادی به ناحیه تحت درمان، شرایط آن و دیگر فاکتورها دارد. شما می توانید تنها بعد از چند روز نتایج مثبت حاصل از این پروسه را ملاحظه نمایید. اما نتیجه نهایی معمولاً سه ماه پس از انجام اگزیلیس قابل مشاهده می باشند.

آیا برای انجام اگزیلیس باید سبک زندگی و یا رژیم غذایی خود را تغییر دهم؟

برای انجام اگزیلیس لازم نیست تا فعالیت بدنی و یا عادت های غذایی خود را تغییر دهید. هر چند که این تکنیک می تواند شروعی برای رسیدن به ظاهری مناسب باشد. برخی از مراجعین پس از پایان یافتن روند درمانی بیش از پیش برای مراقبت از خود ترغیب میشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *