جراح لیفت سینه خوب در تهران

جراحی لیفت سینه ظاهر سفت و مناسب سینه ها را باز می گرداند و می تواند از لحاظ زیبایی به سینه های شل و افتاده، فرم و شکل خاصی بدهد. این جراحی نه تنها ظاهر جوانی به سینه ها می دهد و ظاهری زنانه تر به دست می آید، بلکه منجر به متناسب شدن سینه ها و در نتیجه جای گرفتن بهتر سینه ها در لباس های شنا و لباس های زیر می شود.

جراح سینه با برداشتن پوست اضافی سینه ها که در طول زمان کشیده شده اند، بازسازی بافت سینه ها، بالا بردن نوک سینه ها و هاله تیره نوک سینه، ظاهری جوان تر و متناسب تر به سینه ها می بخشد. نوک سینه کشیده شده و بزرگ را می توان در طول این جراحی کوچک کرد و در کل ظاهری بهتر و طبیعی تر به سینه ها بخشید.

جراح لیفت سینه خوب در تهران

علت جراحی لیفت سینه

در ادامه به برخی از دلایل انجام لیفت سینه اشاره می کنیم.

  • برای بازگرداندن شکل بهتر سینه ها بعد از بارداری و شیردهی – در طول بارداری بدن دچار تغییرات بزرگی می شود. سینه ها در طول بارداری کشیده می شوند و به همین دلیل شل می شوند. لیفت سینه با استفاده از پروتز سینه و یا بدون آن می تواند به بازگردانی شکل اولیه سینه و ظاهری زیباتر به سینه ها کمک کند.
  • برای بهبود تناسب سینه ها بعد از کاهش وزن شدید – در مواردی که کاهش وزن شدیدی رخ می دهد، کاهش وزن به معنای کاهش حجم سینه ها است. لیفت سینه با برداشتن پوست اضافی سینه ها شکل جوان تری به سینه ها می بخشد.
  • برای داشتن سینه هایی زیبا، سفت و با ظاهری متناسب برای اولین بار – برخی از جراحی های لیفت سینه برای افرادی انجام می گیرد که از دوران نوجوانی خود سینه هایی افتاده داشته اند. لیفت سینه می تواند به اینگونه متقاصیان کمک کند تا ظاهری که همواره تمایل داشته اند را بیایند.

کلینیک زیبایی و تخصصی دکتر آریانا با دارا بودن کادری مجرب و مجهزترین دستگاه های روز دنیا، آماده ی ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. راه های برقراری ارتباط با ایشان:
شماره های تماس: ۲۲۳۵۲۰۹۲ الی ۴
مشاوره با دکتر : ۰۹۳۶۹۰۹۵۳۰۳

صفحه اینستاگرام

انتخاب جراح لیفت سینه خوب

اگر قصد انجام جراحی لیفت سینه دارید باید بدانید که انتخاب جراح لیفت سینه یکی از مهم ترین تصمیماتی است که باید بگیرید. زمانی که در جلسه مشاوره با یک جراح سینه ملاقات دارید درباره اینکه بعد از عمل جراحی نیاز به چه مراقبت هایی است و اینکه نتیجه جراحی به جه صورت است، سوال کنید. همچنین درباره تعداد کلیه جراحی هایی که وی انجام داده است بپرسید. عکس ها و نمونه کار های قبل و بعد از جراحی را ببینید و تنها با مشاهده وب سایت جراح تصمیم نگیرید. حتماً در جلسه مشاوره توجه کافی به نمونه کارهایی که قبل از جراحی سینه هایی مشابه سینه های شما داشته اند، داشته باشید. به این ترتیب می توانید حدوداً از نتیجه جراحی خودتان آگاه شوید.

اطمینان حاصل کنید که جراح دوره های لازم را در مورد جراحی سینه دیده باشد. جراح سینه باید تجربه و تبحر کافی را در این زمینه داشته باشد و در مکانی که تمامی تجهیزات لازم برای جراحی وجود دارد این جراحی را انجام دهد. در آخر جراح سینه را بر پایه قیمتی که جراحی لیفت سینه دارد انتخاب نکنید. ایمنی و نتیجه جراحی اهمیت بالایی دارد.

منبع : https://www.americanboardcosmeticsurgery.org/procedure-learning-center/breast/breast-lift-guide/